hAkkımızda

 

 

HAKKIMIZDA

Uludağ Klima

Uludağ Klima olarak pano klima üretimindeki ilk ve tek yerli üretici firma olmanın gururunu taşımaktayız. 1998 yılından beri soğutucu cihaz imalatı ile iştigal eden firmamız, 2000 yılında pano soğutucu konusunda seri imalata başlamıştır. 2000 yılından itibaren pano kliması konusundaki üretimi her geçen yıl artarak devam etmiştir. Bugün, ülkemizdeki birçok büyük sanayi kuruluşu, elektrik panolarını Uludağ Klima ürünleri ile iklimlendirmektedir. Kalite anlayışındaki Müşteri odaklı çözümleri ile her gün müşteri potansiyelini arttırmakta olan Uludağ Klima, Bursa Organize Sanayi Bölgesindeki işletmesinde üretimini gerçekleştirmektedir.

Pano kliması ana dalının yanında, asansör kabinlerinin soğutulması için üretilen asansör kliması, güvenlik sistemlerinde kullanılan Mobese Kliması, açık hava reklamcılığındaki özel soğutma çözümleri ve paket klimaları ile ürün çeşitliliğini arttırmaktadır. Pano klimasının yanında çeşitli sektörler için üretilen özel klima cihazları ile birlikte yıllık soğutucu cihaz imalatı 5.000 adetin üzerindedir. Yapılan tüm ürünlerde müşteri memnuniyeti esasına göre, problemin çözülmemesi halinde iade etme opsiyonunu müşterilerine sunan firmamız, sektördeki güven esaslı çalışmanın önderliğini yapmaktadır.

2007 yılı itibariyle yurtiçi pazarın yanında yurt dışına da ürün göndererek ihracat yapmaya başlayan firmamız ülke ekonomisine sağladığı katkıyı her geçen gün arttırır hale gelmiştir. Bugün itibariyle ürettiğimiz ürünler; Almanya, İran, BAE, Fas, Tunus, Azerbeycan gibi birçok ülkede çalışmaktadır.

Servis hizmetlerimiz ile de işletmelerin çözüm ortağı oluyoruz. Ülkemizde makinelerle birlikte yurtdışından gelen farklı menşeili bir çok pano soğutucu cihaz bulunmaktadır. Bu ürünlerin arızalanması halinde işletmeler yedek parça temini ve onarım için çok zahmetli uzun süreçler yaşamak ve de ürün maliyetlerine yakın bedeller ödemek zorunda kalıyorlardı. Firmamızdaki üretim deneyimi sonucunda, farklı markalardaki cihazlara özel çözümler geliştirilmekte; zaman kaybı ve yüksek bedeller olmaksızın revize çalışmaları yürütülmektedir. Bu sayede bizimle çalışan bir çok işletme, atıl vaziyette tamir bekleyen ve onarılamayan cihazlarını üretim süreçlerine dahil ederek, yeni ürün almak yerine çok daha ekonomik şekilde çözüme kavuşmaktadır. Ülkenin hemen her bölgesinden tamir için firmamıza ürün gönderilmektedir. 2011 yılındaki onarım hacmimiz 1.300 cihazın üzerinde gerçekleşmiştir.

 

Tüm ürünlerimiz stoklu olup, sipariş gününde teslimat yapılmaktadır.

Ürettiğimiz cihazlarımız tamamen Türk mühendisler ve teknisyenler tarafından geliştirilmekte olup, Tasarım ve geliştirmelerimiz patent ile korunmaktadır. Ürettiğimiz cihazlara olan güvenimizden ve desteklerini esirgemeyen siz sanayicilerimize bize olan güvenlerini boşa çıkarmamak için, CİHAZLARIMIZIN GARANTİ KAPSAMINI SINIRSIZ OLARAK İLAN EDİYORUZ.

 

Web sitemizde yayınlamaktan gurur duyduğumuz müşteri görüşleri sayfamızı incelemenizi Önemle Rica Ederiz.

                             • Müşteri Görüşlerini Okumak İçin  [TIKLAYIN]

                             • Servis Çözümlerimizi Görmek İçin [TIKLAYIN]

                             • Uludağ Klima Avantajları İçin        [TIKLAYIN]

KALİTE BELGELERİMİZ

 

                                       

 

                             Tel: 444 37 80      Tel: (0224) 243 70 71       Fax: (0224) 243 88 96       e-mail : info@uludagklima.com